Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Q2612A (12A) Q 2612 A Q2612 TONER COMPATIBIL LJ M1005 M 1005 M1005 MFP M1319 M 1319 M1319F M 1319 F
- Număr anunț
- DA23146071
- Autoritate contractantă
- SC CRASNA-SERV SRL (CUI RO27314064)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314,59 RON
- Valoare finală
- 314,59 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 10:09
- Data finalizării
- 29.05.2019 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.