Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,4% sub estimat

Achizitie cartuse de toner

Număr anunț
DA23138627
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI RO427304)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.356,50 RON
Valoare atribuită
7.033 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
27.05.2019 12:56
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.033 RON

din 7.356,50 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 323,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.