Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere ptr echipamant birotica

Număr anunț
DA23135624
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sover Elek Joseni (CUI 4246203)
Furnizor / câștigător
SERVER HARGITA SRL (CUI 15306211)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,94 RON
Valoare atribuită
368,94 RON
Data publicării
27.05.2019 11:06
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,94 RON

din 368,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.