Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cartuse de toner (Rev.2)
- Număr anunț
- DA23095271
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MAICA DOMNULUI (CUI 23998423)
- Furnizor / câștigător
- DELTA PIXEL SRL (CUI 37595250)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.993,07 RON
- Valoare finală
- 9.993,07 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 17:10
- Data finalizării
- 29.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.