Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIONARE BILET AVION VIENA 10.12-17.12.2018
- Număr anunț
- DA21896304
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- MIORIŢA LANDSCAPE TRAVEL SRL (CUI 32959814)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.175 RON
- Valoare atribuită
- 1.175 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 20:13
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 17:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.175 RON
din 1.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro