Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport mobilier urban si alte materiale specifice ruta Sebes - Sf.Gheorghe CV

Număr anunț
DA21893158
Autoritate contractantă
Colegiul Național Székely Mikó (CUI 4202037)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI RO1770555)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598 RON
Valoare atribuită
598 RON
Data publicării
28.11.2018 14:42
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598 RON

din 598 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.