Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aranjamente florale,evenimente speciale
- Număr anunț
- DA21572347
- Autoritate contractantă
- Teatrul Mic (CUI 4267036)
- Furnizor / câștigător
- BOUTIQUE DES ROSES SRL (CUI 31567855)
- Cod CPV
- 03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 14:50
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro