Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion ruta externa Bucuresti-Paris-Bucuresti

Număr anunț
DA21879371
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
GTS international Romania SRL (CUI RO15226775)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283 RON
Valoare atribuită
1.283 RON
Data publicării
27.11.2018 15:31
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283 RON

din 1.283 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.