Ofertă acceptată Cumpărare directă

Membrane filtrante albe sterile din MCE 0.45 micrometri cu caroiaj 1000 bucati

Număr anunț
DA21574977
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MURES (CUI 4322904)
Furnizor / câștigător
AT CORINA INVEST SRL (CUI RO27451568)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.549 RON
Valoare atribuită
1.549 RON
Data publicării
26.10.2018 08:41
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.549 RON

din 1.549 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.