Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mufa Binder

Număr anunț
DA21572886
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
MEDISERV SRL (CUI RO15169122)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
25.10.2018 15:14
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.