Ofertă acceptată Cumpărare directă

Componente calculator

Număr anunț
DA23161777
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
"SENSO" SRL (CUI 13981742)
Cod CPV
30211200-3 · Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,93 RON
Valoare atribuită
389,93 RON
Data publicării
29.05.2019 11:45
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,93 RON

din 389,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.