Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD 250 GB ADATA SU650

Număr anunț
DA23161079
Autoritate contractantă
PRIMARIA LIPANESTI (CUI 2845060)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30236100-3 · Echipament de extindere a memoriei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,12 RON
Valoare atribuită
294,12 RON
Data publicării
29.05.2019 11:21
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,12 RON

din 294,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.