Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Acer Aspire 5 A515-52-34FY cu procesor Intel® Core™ i3-8145U pana la 3.90 GHz, Whiskey Lake,

Număr anunț
DA23159567
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CSURY BALINT AGRIS (CUI 17344157)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,83 RON
Valoare atribuită
2.100,83 RON
Data publicării
29.05.2019 10:32
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,83 RON

din 2.100,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.