Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Imprimante

Număr anunț
DA23157717
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHEORGHE SINCAI TG. MURES (CUI 4323381)
Furnizor / câștigător
COROTRON SERVICE S.R.L. (CUI RO6668891)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.816,60 RON
Valoare atribuită
3.816,60 RON
Data publicării
29.05.2019 09:22
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.816,60 RON

din 3.816,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.