Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD Goodram 240GB SATA3

Număr anunț
DA23156334
Autoritate contractantă
Cresa Municipiului Iasi "Sfanta Maria (CUI 15426609)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189 RON
Valoare atribuită
189 RON
Data publicării
29.05.2019 07:58
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189 RON

din 189 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.