Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD si Memorie RAM

Număr anunț
DA23155104
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA JUDETUL MURES (CUI 11339089)
Furnizor / câștigător
FORTISSIMO IT SRL (CUI RO18297240)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673 RON
Valoare atribuită
673 RON
Data publicării
28.05.2019 15:38
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673 RON

din 673 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.