Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALCULATOR INTEL-3.5GHZ/4GB DDR4/ HDD 500 GB/DVD-RW/SOFT WIN 10 PRO
- Număr anunț
- DA23154096
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 30211000-1 · Unitate centrala de procesare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.084,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.084,03 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 14:52
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.084,03 RON
din 2.084,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro