Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alimentator notebook Sony/monitor LG 40W, 19.5V, 2A, 6.5x4.4mm - VGP-AC19V3
- Număr anunț
- DA23151058
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76,23 RON
- Valoare atribuită
- 76,23 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 12:57
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76,23 RON
din 76,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro