Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solid-state drive (SSD) Adata Ultimate SU800, 1TB, 2.5", SATA III

Număr anunț
DA23149989
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI RO14174368)
Cod CPV
30211200-3 · Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,88 RON
Valoare atribuită
505,88 RON
Data publicării
28.05.2019 12:20
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,88 RON

din 505,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.