Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator Lenovo Think Centre V530s SFF i5-8400 8GB RAM DDR4 SSD 256GB

Număr anunț
DA23149562
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.016 RON
Valoare atribuită
4.016 RON
Data publicării
28.05.2019 12:07
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 16:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.016 RON

din 4.016 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.