Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acid clorhidric 35-38% pa CHEM115752837 1L
- Număr anunț
- DA21577887
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI RO31878614)
- Cod CPV
- 24311410-4 · Acizi anorganici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35 RON
- Valoare atribuită
- 35 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 10:42
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35 RON
din 35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro