Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 40,0% sub estimat

Test pt determinare rapida procalcitonina pt aparat WONDFO

Număr anunț
DA21575152
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.875 RON
Valoare atribuită
1.125 RON 40,0% sub estimat
Data publicării
26.10.2018 08:51
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.875 RON estimat 40,0%

Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 750 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.