Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALTEA PREMIER SOFT L.200 l.100 H.29 ALB, GRI, MOV

Număr anunț
DA21552550
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.335,29 RON
Valoare atribuită
1.335,29 RON
Data publicării
24.10.2018 10:21
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.335,29 RON

din 1.335,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.