Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vas colector secretii cu capac MAK 500

Număr anunț
DA23154691
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.198,15 RON
Valoare atribuită
3.198,15 RON
Data publicării
28.05.2019 15:19
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.198,15 RON

din 3.198,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.