Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa obiecte inventar

Număr anunț
DA23151397
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M.02125 Constanta (CUI 10924181)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
785,09 RON
Valoare atribuită
785,09 RON
Data publicării
28.05.2019 13:10
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

785,09 RON

din 785,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.