Ofertă acceptată Cumpărare directă

"Mobilier-936*1000*2060" cf nota 36992/23.10.2018

Număr anunț
DA21576603
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
FRONT MOB SRL (CUI RO32800877)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.194 RON
Valoare atribuită
3.194 RON
Data publicării
26.10.2018 09:55
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.194 RON

din 3.194 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.