Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plita cu inductie si statie de calcat

Număr anunț
DA23143489
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
38436310-6 · Plite electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
28.05.2019 08:01
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.