Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale Zone Construct

Număr anunț
DA21565016
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA (CUI 2843930)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,28 RON
Valoare atribuită
193,28 RON
Data publicării
25.10.2018 10:14
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,28 RON

din 193,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.