Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executare incalzire centrala + apa curenta
- Număr anunț
- DA23154170
- Autoritate contractantă
- COMUNA POENI (CUI 6853180)
- Furnizor / câștigător
- MIHMAR INVEST SRL (CUI 23331194)
- Cod CPV
- 45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.496,50 RON
- Valoare atribuită
- 23.496,50 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 14:55
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.496,50 RON
din 23.496,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro