Ofertă acceptată Cumpărare directă

S10 4-65W SIN 220-240V WH

Număr anunț
DA21572331
Autoritate contractantă
Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
31532500-9 · Startere pentru lampi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,50 RON
Valoare atribuită
40,50 RON
Data publicării
25.10.2018 14:49
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,50 RON

din 40,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.