Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE CASETE DE PATRIMONIU - CUTII PANZATE

Număr anunț
DA21896313
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTAR TRADING SRL (CUI RO18893811)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.170 RON
Valoare atribuită
7.170 RON
Data publicării
28.11.2018 20:21
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 17:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.170 RON

din 7.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.