Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE NECESARE ILUMINAT CAMIN CULTURAL POARTA

Număr anunț
DA21553080
Autoritate contractantă
COMUNA FARAGAU (CUI 4765596)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190,28 RON
Valoare atribuită
1.190,28 RON
Data publicării
24.10.2018 10:41
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190,28 RON

din 1.190,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.