Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REMEDIERE LA ECHIPAMENTUL DE PERSONALIZARE CARDURI SCP 5600
- Număr anunț
- DA21866703
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI RO14348324)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.936,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.936,50 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 09:32
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.936,50 RON
din 5.936,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro