Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA21572914
Autoritate contractantă
ORAȘUL NUCET (CUI 4687200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,99 RON
Valoare atribuită
367,99 RON
Data publicării
25.10.2018 15:16
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,99 RON

din 367,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.