Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE PERIODICA A PRIZELOR DE PAMANT - 1 buc
- Număr anunț
- DA21904872
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,STEFAN CEL MARE"ZEMES (CUI 29110761)
- Furnizor / câștigător
- MARYELECTRIC SRL (CUI RO15168895)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495 RON
- Valoare atribuită
- 495 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:45
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
495 RON
din 495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro