Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA ECO - CSIK

Număr anunț
DA21904374
Autoritate contractantă
ECO CSIK SRL (CUI RO25741662)
Furnizor / câștigător
MAX PROTECT SECURITY SRL (CUI RO29333046)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.059,20 RON
Valoare atribuită
74.059,20 RON
Data publicării
29.11.2018 12:29
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.059,20 RON

din 74.059,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.