Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SR EN ISO 19011:2018; SR EN ISO/IEC 17025:2018
- Număr anunț
- DA21904016
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 90711200-6 · Standarde de mediu, altele decat cele pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,13 RON
- Valoare atribuită
- 247,13 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:17
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,13 RON
din 247,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro