Ofertă acceptată Cumpărare directă

Royal Canin Felin Renal 4 kg

Număr anunț
DA21903160
Autoritate contractantă
Centrul Teritorial Veterinar Sector 2 (CUI 13590744)
Furnizor / câștigător
YOUR STUFF SRL (CUI RO28141905)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,22 RON
Valoare atribuită
119,22 RON
Data publicării
29.11.2018 11:47
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,22 RON

din 119,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.