Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aer conditionat Platinium 9000 btu PF-09 DC inverter anunt nr. ADV1051193Aer conditionat Platinium 1
- Număr anunț
- DA21898698
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02433 Bucuresti (CUI 4382566)
- Furnizor / câștigător
- SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI RO15885733)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.867,22 RON
- Valoare atribuită
- 4.867,22 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 09:36
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.867,22 RON
din 4.867,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro