Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuptor cu microunde DAEWOO KOR-91RBR, 25l, 900W, rosu
- Număr anunț
- DA21897988
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA , SAT VARBILA COMUNA IORDACHEANU (CUI 28994694)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,06 RON
- Valoare atribuită
- 294,06 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 09:12
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,06 RON
din 294,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro