Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii verificare aparat de cantarit
- Număr anunț
- DA21579434
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.367,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.372,15 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 11:38
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.372,15 RON
din 1.367,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro