Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RACORD FLEXIBIL 1/2XM10X1 CU CAPAT LUNG 50CM WBS24
- Număr anunț
- DA21572716
- Autoritate contractantă
- Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,69 RON
- Valoare atribuită
- 6,69 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 15:07
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6,69 RON
din 6,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro