Ofertă acceptată Cumpărare directă

RCA PENTRU AUTOGUNOIERA COMUNA SAHATENI, JUDETUL BUZAU

Număr anunț
DA21571161
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910,50 RON
Valoare atribuită
910,50 RON
Data publicării
25.10.2018 13:59
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910,50 RON

din 910,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.