Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE POLITE RCA
- Număr anunț
- DA21570823
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.075,75 RON
- Valoare atribuită
- 53.075,75 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 13:47
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53.075,75 RON
din 53.075,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro