Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD (Solid State Drive) extern SanDisk Extreme Portable, 250 GB (250GB), USB 3.1 (SDSSDE60-250G-G25)
- Număr anunț
- DA21569406
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 456 RON
- Valoare atribuită
- 456 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 12:53
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
456 RON
din 456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro