Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD Extern A-DATA DashDrive Durable HD650, 2.5", 1TB, USB 3.0 (Negru)

Număr anunț
DA21541701
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,48 RON
Valoare atribuită
376,48 RON
Data publicării
23.10.2018 11:28
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,48 RON

din 376,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.