Ofertă acceptată Cumpărare directă

ONKO BCG 100 MG/ML PULB+SOLV PT SUSP INTRAVEZICALA CT*1 FL CU PULB+1 FIOLA CU SOLV

Număr anunț
DA40563327
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.877 RON
Valoare atribuită
5.877 RON
Data publicării
05.06.2026 12:23
Termen limită
10.06.2026 17:00
Data finalizării
09.06.2026 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.877 RON

din 5.877 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.