Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGENDA A5 DATATA SI NUMEROTATA HERLITZ PERSONALIZATA CU DENUMIREA INSTITUTIEI / UNITATII

Număr anunț
DA21557056
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
22819000-4 · Agende (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.215,90 RON
Valoare atribuită
1.215,90 RON
Data publicării
24.10.2018 13:02
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.215,90 RON

din 1.215,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.