Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole sanitare si materiale de constructii
- Număr anunț
- DA21578114
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.929,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.929,75 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 10:49
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.929,75 RON
din 1.929,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro