Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fluid corector cu pensula pe baza de apa 20 ml EVOffice Economic Line

Număr anunț
DA21577991
Autoritate contractantă
Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti (CUI 24735085)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,90 RON
Valoare atribuită
32,90 RON
Data publicării
26.10.2018 10:45
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32,90 RON

din 32,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.